Finał cyklu Connector Grand Prix Wielkopolski

Finał cyklu Connector Grand Prix Wielkopolski 2019 odbędzie się 8 grudnia 2019 r. w siedzibie WZBS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 36. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10:00.

Noworoczny Turniej Par - Wągrowiec, 04.01.2020

61. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych i 24. Memoriał Irka Nowaka

Nasi trzeci na 5 tysięcy par!

Wczoraj uczestnicy "Pajączka" ponownie porównali się z 5 tys. par z USA w ramach "TCG" ("The Common Game"), dzięki współpracy BridgeSpider z ACBL.

Ewa i Olgierd Rodziewiczowie-Bielewiczowie, grający w IOR w Poznaniu, wywalczyli 1. m-ce w Polsce i 3. m-ce w klasyfikacji ogólnoświatowej! Gratulacje!

Jak co miesiąc dostępne są analizy rozdań (pod tabelą wyników) Michała Nowosadzkiego (rozdania 19-26) i ekspertów z USA (1-18).

Przeczytaj więcej o turniejach TCG w "Pajączku".

Kolejny turniej TCG już 16 grudnia! Powiedz sędziemu, zagraj w swoim ośrodku!

Kadra Rejonowa

PZBS opublikował komunikat dot. rozgrywek kadry open 2020. Zasady przeprowadzenia pierwszego etapu - Kadry Rejonowej - określa WZBS.

Kadra Rejonowa zostanie rozegrana w formie dwóch niezależnych turniejów na IMP-y 5 grudnia oraz 12 grudnia o godz. 17:15 w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 36 (siedziba WZBS i związków sportowych).

Awans do Kadry Krajowej mogą wywalczyć jedynie pary, w których obaj zawodnicy mają w dniu turnieju opłaconą składkę PZBS za rok 2020.

Z pierwszego terminu 3 najlepsze pary awansują do Kadry Krajowej, a z drugiego - 2 pary. W przypadku rezygnacji czołowych par prawo awansu przechodzi na kolejne pary, ale nie dalej niż do połowy klasyfikacji danego turnieju. Ewentualne niewykorzystane miejsca awansowe z pierwszego terminu mogą zostać rozdysponowane w drugim terminie.

Uprawnione pary potwierdzają chęć awansu do Kadry Krajowej sędziemu turnieju lub mailowo na adres w terminie 2 dni od turnieju.

Fundacja Taurus i jej sponsor deklarują dofinansowanie kosztów udziału w Kadrze Krajowej w wysokości 100 zł dla jednej awansującej pary, która uzyska najwyższy wynik w IMP w tych turniejach.

 

Awansujące pary:

  1. Anna Maduzia - Marcin Dobrowolski
  2. Andrzej Grześko - Andrzej Dachtera
  3. Paweł Fiebig - Michał Pabich
  4.  
  5.  

Connector Grand Prix Wielkopolski - Gniezno, 11.11.2019

Zaproszenie

WYNIKI

 

Zwycięzcy GPW w Gnieźnie (od lewej): Marcin Pędziński i Tomasz Wasilewski

Termin Kongresu Poznańskiego

Zarząd WZBS postanawił, począwszy od 2020 r., przenieść Kongres Poznański wraz z turniejami Grand Prix Polski na dotychczasowy termin Memoriału Irka Nowaka. Formuła Memoriału oraz sposób wypełnienia dotychczasowego terminu Kongresu zostaną określone w terminie późniejszym.