Regionalny Turniej na Morasku * 27 grudnia 2018
Turniej Korespondencyjny w Systemie Pajączka o Puchar
"100-lecia Powstania Wielkopolskiego"
Wydział Fizyki UAM

[Wyniki-Bridge Spider]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 126Marek Juszczak
Józef Grewling
5.0
7.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 67.9223
 230Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
11.0
11.0
ZPZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 63.1121
 35Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPSystem Poznań
Fikot Trefl Poznań
59.9719
 413Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań 59.8817
 534Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań 58.0415
 641Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPSokoły Poznań 56.7313
  42Łukasz Bielejewski
Michał Pilawski
2.0
1.0
WPDąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań 56.7311
 812Maciej Wybranowski
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WPIOR II Poznań
Chaos Gniezno
55.949
 92Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPKopernik Veolia Poznań 55.867
 1032Włodzimierz Grobys
Tadeusz Grobys
1.0
4.0
WPPlatan Pleszew 55.075
  37Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPIOR I Poznań 55.075
 1217Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPChaos Gniezno 54.724
 1323Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPOOK Oborniki 53.674
 1424Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPKTB Konin 53.234
 1521Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPUNIA II Leszno
DĄBRÓWKA MM Poznań
52.883
  27Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WP  52.883
 1735Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WPRAL Poznań 52.453
 1816Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań 52.362
 1946Zygfryd Banecki
Piotr Janik
4.0
 
WP
NZ
Karo Poznań
 
52.192
 2019Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPChaos Gniezno
IOR I Poznań
52.102
 2136Maria Dłużyk
Małgorzata Grzybek
 
 
NZ  51.841
 2231Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
4.0
WPPAB Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
51.311
 2339Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
1.0
1.0
WPDK Stokrotka II Poznań 49.831
 2440Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WP 
DK Stokrotka I Poznań
49.741
 2522Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPCybinka Poznań 49.561
 2625Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPSystem Poznań
Idealny Dach Poznań
48.781
 273Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
4.0
WPTB Budowlani Poznań 48.511
 2811Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPSystem Poznań 47.901
 297Andrzej Pietrkiewicz
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań
IOR II Poznań
47.471
 3028Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPCredo Piła
IOR III Poznań
47.291
 319Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WPIOR III Poznań 46.591
 324Paweł Siwak
Eugeniusz Dota
2.0
2.5
WPIOR III Poznań 46.331
 3318Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.0
3.0
WPBiG Brydż Poznań
IOR I Poznań
46.071
 346Jerzy Kamiński
Hieronim Nowacki
2.5
5.0
WPIOR II Poznań
Sokoły Poznań
45.801
 351Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPSokoły Poznań
IOR III Poznań
45.021
  20Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPSystem Poznań
WKBS Września
45.021
 3733Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPNexus Kontrakt Poznań 44.321
 3829Paweł Łuczak
Kajetan Gościański
1.5
1.5
WPDąbrówka Student Poznań
Dąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
43.361
 3914Andrzej Richter
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPIOR II Poznań 43.181
 4038Justyna Łaniewska
Jerzy Rodziewicz
2.0
5.0
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
43.091
 4110Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPNexus Kontrakt Poznań 42.131
 4244Sławomir Speth
Barbara Speth
1.5
1.5
WPDębina Szynszyle Poznań 41.171
 4345Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPKopernik Veolia Poznań 40.651
 4415Piotr Dymny
Jerzy Węglarz
1.0
0.5
WPBM-CAK Puszczykowo 39.951
 458Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WPKaro Poznań 39.161
 4643Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.5
3.0
WPKaro Poznań 35.141

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-12-28 o 12:38:48