Turniej cyklu
AUTO WATIN Grand Prix Wielkopolski 2018

Jelonek Auto Watin

20 stycznia 2018
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 125Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
4.0
7.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
TRZYNASTKA Szczecin
63.70100
 250Piotr Solecki
Janusz Wygowski
7.0
9.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
NZBS Piła
62.1588
 331Tomasz Wasilewski
Jerzy Nowak
7.0
12.0
WPKTB Konin 61.1077
 426Piotr Jassem
Krzysztof Brudka
9.0
13.0
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań
GRICON STARKA Poznań
60.2967
 537Andrzej Dymek
Adam Peszke
4.0
5.0
WPChaos Gniezno 58.7456
 624Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin 57.6346
 749Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marek Bałdysz
11.0
13.0
WP
DS
UNIA WINKHAUS Leszno
KS Turbo FLY BACK Wrocław
56.9735
 816Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0
WPELEKTROWNIA Żelichowo 54.7825
 939Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 54.3219
 1041Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
UNIA WINKHAUS Leszno
KART-EL Gorzów Wlkp.
53.3118
 1121Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WPUNIA II Leszno 53.2216
 1246Marcin Pędziński
Ryszard Pałasz
15.0
9.0
WP
DS
GRICON STARKA Poznań
COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR
52.0414
 1315Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPSystem Poznań
Fikot Trefl Poznań
51.5412
 1434Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań 51.1010
 1519Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 51.039
 1617Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WPIOR I Poznań 50.887
 1728Robert Komar
Piotr Stanikowski
2.5
2.5
WPFikot Trefl Poznań 50.655
 1820Maciej Piasecki
Cezary Bura
7.0
9.0
WPUNIA II Leszno 50.593
 1918Grzegorz Dembiński
Waldemar Sroczyński
7.0
9.0
WP
LB
KTB Konin
Ilanka 1 Rzepin
50.221
  42Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPUNIA II Leszno 50.221
 2123Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPIOR II Poznań 49.84 
 2222Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.5
WPJardob Murowana Goślina 49.32 
 2314Grzegorz Trojanowski
Romuald Paszkowski
3.0
4.0
ZPFREE KBS Drawno
SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
48.60 
 2436Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.5
2.0
WPNexus Kontrakt Poznań 47.71 
 2532Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPSokoły Poznań
Veolia Energia Poznań
46.91 
 2648Marek Gapiński
Lidia Gapińska
1.5
1.5
WPNB Praktycy I 46.68 
 2729Romuald Bartoszko
Andrzej Czepnik
5.0
5.0
WPGOK Kaczory
NZBS Piła
46.38 
 2833Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WPDąbrówka MBIT Problems Poznań 45.44 
 2911Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0
WPRAL VYTAS Poznań 44.93 
 3030Adam Meller
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WPCredo Piła 44.69 
 3112Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.0
WPCybinka Poznań 43.68 
 3243Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WPPAB Poznań
DK Stokrotka I Poznań
43.60 
 3313Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WPIOR III Poznań
TB Budowlani Poznań
43.38 
 3447Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
5.0
4.0
WPBudowlani Chodzież 42.12 
 3538Grzegorz Samol
Marek Bukowski
4.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
Wełna Skoki
41.46 
 3627Nina Halicka
Michał Zdun
 
 

NZ
  41.38 
 3740Liliana Suflida
Małgorzata Węglewska
 
0.5
NZ
WP
 
Karo Poznań
39.69 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-21 o 13:40:19