Auto Watin Grand Prix Wielkopolski
Nowy Tomyśl * 22 kwietnia 2017


[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 131Edward Kulus
Skarbimir Kozar
11.0
5.0
LBSteinpol Ilanka Rzepin 60.6232
 223Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
60.2428
 321Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
12.0
7.0
WPKTB Konin 57.9124
 416Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPSokoły Poznań 57.3220
 538Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
7.0
5.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 56.1314
  39Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0
WPELEKTROWNIA Żelichowo 56.1314
 718Jerzy Gurzęda
Józef Grewling
7.0
7.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 55.988
 829Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
7.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 55.956
 922Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny 55.416
 1013Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno
PAB Poznań
55.005
 1126Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin 53.894
 1219Piotr Solecki
Janusz Wygowski
7.0
11.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
NZBS Piła
52.954
 1314Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPSystem Poznań
TB Budowlani Poznań
52.593
 1434John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPDK Stokrotka I Poznań
PAB Poznań
51.752
 1540Tadeusz Miesiąc
Jakub Domeracki
3.0
2.0
WPVeolia Energia Poznań 50.862
 1628Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWKBS Września 50.501
 1727Krzysztof Galubiński
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPDK Stokrotka I Poznań
Nexus Kontrakt Poznań
49.70 
 1836Barbara Ertel
Piotr Ertel
2.5
5.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 49.43 
 1933Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
UNIA WINKHAUS Leszno
48.80 
 2024Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 47.55 
 2115Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
5.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 47.41 
 2241Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań 45.98 
 2330Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
1.5
5.0
WPJardob Murowana Goślina 45.77 
  37Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPCredo Piła
IOR III Poznań
45.77 
 2517Piotr Stanikowski
Robert Komar
3.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań 45.63 
 2632Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 44.16 
 2711Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPCredo Piła 42.77 
 2835Ryszard Nowicki
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WPDK Stokrotka I Poznań
IOR II Poznań
41.84 
 2925Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPNB Praktycy I 41.75 
 3012Gabryela Szrama
Ryszard Wojtowicz
 
 
NZ  40.54 
 3120Dariusz Lisiecki
Tadeusz Grobys
4.0
4.0
WPPlatan Pleszew 39.73 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-04-22 o 17:05:55