XXIII Memoriał Irka Nowaka

01-02.12.2018 Poznań
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 119Anna Maduzia
Przemysław Błaszczyk
7.0
15.0
KJ 
 
WP
LD
ELEKTROWNIA Żelichowo
KDK I Kutno
66.48125
 222Krzysztof Sikorski
Kazimierz Omernik
19.0
19.0

PMGTB - Andrzejki 62.63118
 370Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
15.0
15.0
 
WPGRICON STARKA Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
62.25110
 453Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0

 
WPUNIA WINKHAUS Leszno 61.36104
 558Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
19.0
 
 
WP
LB
GRICON STARKA Poznań
Ilanka 1 Rzepin
60.2298
 620Marcin Dobrowolski
Paweł Siwiński
7.0
12.0
 
 
WP
LB
ELEKTROWNIA Żelichowo
 
60.2192
 721Przemysław Zawada
Anna Sarniak
19.0
19.0
 
MA
WM
Bridge24.pl
Syntex Łowicz
59.8386
 836Sławomir Piechocki
Paweł Gruszczyński
9.0
7.0
 
 
WPRAL Poznań 57.8280
  84Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0

 
PD  57.8273
 1086Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
15.0
21.0

 
MP
DS
Diebold Nixdorf Cracovia
COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
57.1667
 1189Łukasz Gaweł
Mirosław Fechner
7.0
7.0
 
 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 56.7361
 1211Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0

KN 
WPIOR II Poznań 56.6455
 1333Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
 
 
WPUNIA WINKHAUS Leszno 56.5149
 1435Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
 
 
WPIdealny Dach Poznań 56.1843
 1575Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0

WPKopernik Veolia Poznań 56.0537
 1665Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
7.0
 
WPKTB Konin 55.6730
 1732Lena Leszczyńska
Olech Bestrzyński
7.0
15.0

 
MA
WP
K2 Rebid
CONNECTOR Poznań
55.4325
 1850Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
24.0
4.0
 
DS
PM
ERA KS AZS Wratislavia I WR
GTB - Expres z Kaszub
54.9424
 1942Justyna Stachowiak-Kluz
Ewa Knapik
7.0
5.0

KS 
WPGRICON STARKA Poznań
Fikot Trefl Poznań
54.7123
 2090Maria Tomczewska
Ryszard Konopka
7.0
12.0
KS 
PM 
STB Słupsk
54.3522
 2171Artur Pomarański
Leszek Moszczyński
5.0
7.0
 
 
LU
KP
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
Czarni Eurobac Nakło
54.2821
 2217Piotr Solecki
Cezary Kmiecik
7.0
5.0
 
 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 54.0420
 2349Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
11.0
13.0

WPPAB Poznań
RAL Poznań
53.4519
 2460Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
5.0

 
WPPlatan Pleszew 53.4418
 2548Tomasz Borucki
Marek Bałabuch
5.0
2.0
 
KPTenispoint Chemik Bydgoszcz 53.2117
 2672Leszek Kawski
Krzysztof Żak
9.0
5.0
 
 
KP
MP
 
Diebold Nixdorf Cracovia
53.1816
 2769Cezary Bura
Maciej Piasecki
9.0
7.0

 
WPUNIA II Leszno 52.8915
 2838Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0

WPSystem Poznań
WKBS Września
52.5914
 2987Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
7.0
5.0

 
PM 
GTB Game Over Gdańsk
52.4013
 3054Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
 
 
WPIOR I Poznań 52.3212
 3159Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
3.0
5.0

DSKS AZS Wratislavia XIV WR
KS Turbo FLY BACK Wrocław
52.1211
 3255Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
KN 
WPWKBS Września
DK Stokrotka I Poznań
51.699
 3323Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0

WPIOR II Poznań 51.588
 3478Michał Dembiński
Krzysztof Jassem
12.0
24.0
 
 
WP
DS
GRICON STARKA Poznań
ERA KS AZS Wratislavia I WR
51.137
 3551Jerzy Sadowski
Agata Pyclik-Chojenka
12.0
2.0

ZPKLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
FREE Drawno
50.936
  82Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
21.0
17.0
 
 
MABridge24.pl 2.
Bridge24.pl
50.935
 3740Cezary Góra
Marek Witek
7.0
21.0
 
SW
SL
 
MAGMA Zawiercie
50.844
 3883Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
11.0
5.0
 
WPNZBS Piła 50.263
 3961Sophia Bałdysz
Cathy Bałdysz
5.0
19.0
KJ 
DSObjectivity KS AZS Wratislavia III WR 50.242
 4066Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0

WPSystem Poznań
TB Budowlani Poznań
50.041
 4118Czesław Kościelak
Dariusz Lisiecki
4.0
4.0

 
WPPlatan Pleszew 49.721
 4252Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
9.0
5.0

WPUNIA WINKHAUS Leszno 49.321
 4377Mirosław Bublewicz
Andrzej Parmonik
11.0
5.0
 
 
LB 
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
49.241
 4430Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0

WPDĄBRÓWKA MM Poznań 49.031
 4567Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5

 
WPBiG Brydż Poznań 48.981
 4641Władysław Tomasiak
Aleksander Zdybel
13.0
9.0

ZP
MP
 
TS Wisła Kraków
48.741
 4744Tomasz Konopka
Andrzej Góźdź
3.0
3.0
 
LB
WP
CKiR Wschowa
PAB Poznań
48.671
 4862Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
 
WPIOR I Poznań 48.571
 4927Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5

 
WPPAB Poznań
DK Stokrotka I Poznań
48.371
 5037Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
15.0
21.0

WP
LB
UNIA II Leszno
Ilanka 1 Rzepin
47.991
 5124Waldemar Sroczyński
Danuta Kazmucha
11.0
15.0
 
LB
WM
Ilanka 1 Rzepin
Syntex Łowicz
47.951
 5245Ryszard Pałasz
Piotr Kulesza
9.0
7.0

 
WP
DS
UKB KLEKS Szamotuły
Bluerefrigeration KS AZS Wratisl.VIII WR
47.601
 5325Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0

WPKTB Konin 47.591
 5415Jerzy Stypiński
Stefan Samól
3.0
3.0

WPCredo Piła 47.361
 5574Andrzej Wójcik
Sebastian Rawlik
7.0
3.0

 
ZP
LB
BLOTKA Goleniów
 
47.231
 5676Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0

WPChaos Gniezno 46.841
 5739Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 46.781
 5812Wojciech Kaniewski
Hieronim Nowacki
4.0
5.0

WPIOR III Poznań
Sokoły Poznań
46.381
 5913Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
KN 
WPLokator Gniezno 46.231
 6047Janusz Kopras
Adam Meller
4.0
5.0

WPIOR III Poznań
Credo Piła
46.081
 6128Tomasz Struzik
Marek Bałdysz
5.0
13.0

DSKBS Kolejarz II Wroclaw
KS Turbo FLY BACK Wrocław
45.091
 6288Anna Zaręba
Arkadiusz Majcher
2.5
9.0
KJ 
MA
PK
 
Elektromontaż Rzeszów
45.031
 6373Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkowiak
13.0
12.0
 
ZP
LB
LKS POMORZANIN Nowogard
 
44.861
 6431Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
 
DSKS Gwardia V Strachota WR 44.641
 6516Andrzej Mazurek
Włodzimierz Kwiatkowski
12.0
12.0

WPUNIA II Leszno
System Poznań
44.601
 6663Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
2.5
0.5

 
WP 
BiG Brydż Poznań
44.591
 6756Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
 
 
WPMCK Czarnków
FLUX-MEDICAL Boguniewo
44.251
 6829Jolanta Materniak
Ryszard Białkiewicz
2.0
4.0

WPDębina Szynszyle Poznań
Dębina Lemury Poznań
44.001
 6957Zofia Diakowska
Jan Pawlikaniec
3.0
5.0
KS 
DS
WP
 
UKB KLEKS Szamotuły
43.961
 7014Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0

WPRAL Poznań 42.111
 7146Mieczysław Szczechowiak
Janusz Budka
4.0
3.0

WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
 
41.731
 7234Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
4.0
 

LB
WP
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
IOR III Poznań
41.391
 7343Tomasz Kusztal
Mateusz Górczak
1.0
 

 
WPDK Stokrotka II Poznań
 
41.011
 7426Katarzyna Abratkiewicz
Ryszard Smejda
2.5
7.0

 
ZPKS PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
 
39.751
 7581Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0

WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
SZLEMIK RCK Rogoźno
38.771
 7668Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0

WPFikot Trefl Poznań 38.021
 7764Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0

 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 37.831
 7879Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.5

WPKaro Poznań 37.821
 7980Wojciech Zimniak
Ryszard Szamałek
4.0
4.0

WPWKBS Września 37.631
 8085
 
 
 
 
   0.00 

 

 Pary_nohourglass.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-12-02 o 17:19:53