Turniej cyklu
AUTO WATIN Grand Prix Wielkopolski 2019

Jelonek Auto Watin

27 stycznia 2019
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 152Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
LB
UNIA II Leszno
Ilanka 1 Rzepin
63.75100
 234Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPELEKTROWNIA PAB Żelichowo 62.2589
 337Paweł Małecki
Piotr Jassem
11.0
9.0
WPDąbrówka Naukabrydza.pl Poznań 61.3180
 446Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
12.0
5.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Joker Poznań
61.1970
 528Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
9.0
15.0
WPRAL Poznań
ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
59.7561
 611Piotr Walczak
Waldemar Sroczyński
21.0
11.0
WP
LB
RAL Poznań
Ilanka 1 Rzepin
59.1352
 714Ryszard Pałasz
Aleksander Zdybel
9.0
9.0
WP
MP
UKB KLEKS Szamotuły
TS Wisła Kraków
58.3143
 823Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPKTB Konin 57.5033
 930Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
13.0
7.0
WPRAL Poznań
KTB Konin
57.1924
 1047Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPFikot Trefl Poznań
System Poznań
55.6920
 1151Marcin Pędziński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań 55.3818
 1219Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPDĄBRÓWKA MM Poznań 55.2516
 1335Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
5.0
4.0
WPPlatan Pleszew 54.0015
 1443Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 53.4413
 1545Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WPDąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań 53.0612
 1640Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPIdealny Dach Poznań 52.0010
 1731Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
5.0
3.0
WPCredo Piła 51.638
 1812Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
11.0
WPTB Budowlani Poznań
IOR II Poznań
51.387
 1922Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPSokoły Poznań 50.695
 2017Robert Włodkowski
Jan Włodkowski
5.0
7.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 49.944
 2121Krzysztof Galubiński
Adam Meller
2.5
5.0
WPDK Stokrotka I Poznań
Credo Piła
48.882
 2213Edward Niewierowski
Karol Mońko
11.0
5.0
WPSystem Poznań
TB Budowlani Poznań
48.501
 2350Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WPPAB Poznań
DK Stokrotka I Poznań
48.311
 2432Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.5
4.0
WPIOR II Poznań 48.191
  33Tadeusz Grobys
Dariusz Lisiecki
4.0
4.0
WPPlatan Pleszew 48.191
 2615Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPIOR III Poznań 47.251
 2727Stanisław Janik
Janusz Wygowski
13.0
11.0
LB
WP
GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
NZBS Piła
47.131
 2844Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WPIOR III Poznań 47.061
 2949Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WPBiG Brydż Poznań 47.001
 3024Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WPIOR I Poznań 46.311
 3142Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
Szlemik RCK Rogoźno
46.131
 3248Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 46.061
 3318Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPFikot Trefl Poznań 45.941
 3439Grzegorz Samol
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 45.191
 3526Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWKBS Września 42.441
  38Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.5
WPIdealny Dach Poznań 42.441
 3741Jan Rosochowicz
Krzysztof Buzała
2.5
4.0
WPKopernik Veolia Poznań 41.941
 3825Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.5
1.0
WPOOK Oborniki 40.561
 3936Marcel Błażejewski
Adam Serafin
 
 
WPUKS Dwójka Konin 39.941
 4020Anna Pydyńska
Jacek Jasiński
 
 
WPUKS Dwójka Konin
 
37.251
 4116Wojciech Stawikowski
Tomasz Jaworski
 
1.0
NZ
KP
 
SCPP Toruń
37.061
 4229Justyna Łaniewska
Piotr Stanikowski
2.0
3.0
WPIOR I Poznań
Fikot Trefl Poznań
35.441

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-01-27 o 16:29:36