Turniej cyklu
CONNECTOR Grand Prix Wielkopolski 2019


VII Memoriał Olka Czwakiela

27 października 2019 - Poznań
[strona WZBS]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 126Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0

WPPAB Poznań
 
65.0970
 256Danuta Kazmucha
Jerzy Nowak
17.0
13.0

OP
WP
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
KTB Konin
59.4264
 337Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.5
 
WPPlatan Pleszew 59.1160
 468John Catlow
Małgorzata Augustyn
3.0
2.5
 
WPStokrotka Poznań
System Poznań
58.5355
 566Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
1.5
1.5

WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 57.1450
 629Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
 
KJ 
WPTRANSFER 6 PAB Poznań 57.0545
 713Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0

SW
WP
ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
 
56.6141
 861Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0

WPSzlemik RCK Rogoźno 56.0336
 935Janusz Kopras
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0

WPIOR III Poznań
PAB Poznań
55.2731
 1055Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
11.0
 
 
WPUNIA WINKHAUS Leszno 54.8727
 1148Artur Wójcik
Zofia Mikołajczyk
12.0
4.0
 
WPUKB KLEKS Szamotuły
WKBS Września
54.1522
 1224Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
4.0
 
 
WPDĄBRÓWKA MM Poznań 53.8817
 1332Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
 
WPIOR I Sokoły Poznań 53.8414
 1441Henryk Duszyński
Tomasz Dorobek
5.0
4.0

 
WP
DS
Karo Poznań
OKBS Progress Ostrzeszów
53.7113
 1544Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0

WPUNIA II Leszno 53.6613
 1627Przemysław Maliszewski
Paweł Kierszka
4.0
3.0
 
 
WPKlub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
Pil-Building Piła
52.7712
  58Czesław Kościelak
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0

WPSystem Poznań 52.7711
 1818Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
2.5
 

 
LB  52.7210
 1952Janusz Kościelny
Tomasz Freitag
9.0
5.0
 
WPTB Budowlani Poznań
Prosna Kalisz
52.689
  57Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
 
 
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
 
52.689
 2140Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0

 
WPChaos Gniezno 52.598
 2230Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
KS 
 
DSOKBS Progress Ostrzeszów 52.547
 2317Janusz Przybysz
Rafał Junik
9.0
7.0

 
WPNZBS Piła
DĄBRÓWKA MM Poznań
52.236
 2446Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
11.0
4.0

 
WPUKB KLEKS Szamotuły
Platan Pleszew
52.105
 2515Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
5.0
5.0
 
WPPlatan Pleszew 51.885
 2639Bartosz Pędziński
Jan Pędziński
2.5
4.0

 
WPDąbrówka GBL Poznań
 
51.794
 2742Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 51.743
 2860Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0

WPFikot Trefl Poznań 51.472
 2943Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
5.0
 
WPCredo Piła
NZBS Piła
51.121
 3031Marcin Pędziński
Ewa Knapik
15.0
5.0
 
KS 
WPGRICON STARKA PAB Poznań
Chaos Gniezno
50.271
 3149Fryderyk Józefowski
Jakub Nawrocki
1.0
1.5

WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
49.511
 3251Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0

WPFikot Trefl Poznań 49.461
 3363Kajetan Gościański
Jakub Domeracki
2.0
2.5

WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań
DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
49.381
 3436Waldemar Sroczyński
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
 
LB
WP
Ilanka 1 Rzepin
UNIA WINKHAUS Leszno
48.931
 3533Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
12.0
15.0
 
WPGRICON STARKA PAB Poznań 48.751
 3612Grzegorz Świąder
Ewa Morawska
 
2.0

KJ 
WPDąbrówka VII LO Poznań 48.661
 3725Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
3.0
5.0
 
 
WPIdealny Dach Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
48.081
 3828Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
11.0
9.0
 
 
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 48.041
 3921Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
11.0

KN 
WPPAB Poznań
IOR II Poznań
47.811
 4022Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
2.0
5.0

WPIOR III Poznań
Karo Poznań
47.591
 4114Romuald Bartoszko
Cezary Kmiecik
5.0
5.0

 
WPNZBS Piła
FLUX-MEDICAL Boguniewo
47.541
 4219Adam Pigulski
Magdalena Pawlak
3.0
1.0

KJ 
DS
WP
Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań
47.461
 4365Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
5.0
 
 
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 47.321
 4462Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0

 
LBIlanka 1 Rzepin 47.101
 4547Tomasz Kusztal
Mateusz Górczak
1.5
 
 
 
WPStokrotka Poznań
Stokrotka II Poznań
46.611
 4654Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5

WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 46.251
 4759Marcel Błażejewski
Adam Serafin
 
 

WP  46.031
 4816Krzysztof Jordan
Janusz Suszczyński
2.5
5.0

WPSystem Poznań 45.981
 4923Mikołaj Jankowski
Jan Cieśliński
2.0
2.0

WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 45.851
 5045Andrzej Przybylski
Stanisław Kowalczewski
2.5
1.0

WPPAB Poznań 44.961
 5167Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0

 
WPBIG Brydż Poznań 44.601
 5238Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
KN 
WPWKBS Września 42.411
 5350Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
1.0
1.0

WPIdealny Dach Poznań 42.281
 5453Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
11.0
5.0
 
WPNZBS Piła 41.831
 5520Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0

 
WPPAB Poznań 38.751
 5611Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0

WPIOR III Poznań 38.661
 5764Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0

WPDąbrówka VII LO Poznań 36.071
 5834Albert Kołodziejski
Nikodem Jakubowski
 
 
 
 
NZ  34.421

 

 Pary_nohourglass.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 27.10.2019 o 16:51:12