Archiwum nowości

Kurs Instruktorski w Sokolcu

Sława 2021

Zakończenie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Zakończyły się rozgrywki finałowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywanych wczoraj i dzisiaj (17.06)  turniejach par na impy kolejne medale zdobyli reprezentujący Wielkopolskę zawodnicy Dąbrówki. W turnieju
dziewcząt brązowy medal zdobyły Ewa Morawska i Maria Niklaus, a w kategorii chłopców srebrni medaliści z turnieju na maksy - Wiktor Chałupniczak i Jakub Nawrocki - także zajęli trzecie miejce i odebrali brązowe medale. W punktacji klubów Dąbrówka utrzymała trzecie miejsce, natomiast w klasyfikacji województw Wielkopolska zajęła ostatecznie czwarte miejsce.

Raz jeszcze gratulacje dla wszystkich medalistów, jak również pozostałych startujących zawodników oraz ich szkoleniowca Jana Sibilskiego (który pewnie, jak zawsze, przyjmie te sukcesy z lekkim niedosytem... :))!

Reprezentacja

Medaliści

Mistrzostwa Polski Seniorów Par

PZBS zaprasza na Mistrzostwa Polski Seniorow Par, które odbędą się w dniach 28 -30 czerwca 2021 w Sławie

Zapraszamy

Sukcesy młodzieży!

Podczas  trwającego Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zakończyły się pierwsze turnieje w konkurencjach chłopców i dziewcząt. Jak w latach wcześniejszych duże sukcesy odnieśli zawodnicy poznańskiej Dąbrówki prowadzeni przez Janka Sibilskiego. W turnieju dziewcząt na maksy srebrny medal zdobyły Ewa Morawska i Maria Niklaus, natomiast w turnieju chłopców na maksy Wiktor Chałupniczak i Jakub Nawrocki zdobyli srebrny medal, a Szymon Graś i Jakub Piłat medal brązowy. Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy, a całej ekipie życzymy sukcesów w rozpoczętych turniejach na impy. W punktacji klubów Dąbrówka zajmuje trzecie miejsce w Polsce, podobnie jak Wielkopolska w klasyfikacji województw.

Tak trzymać! :)

Kadra Wielkopolski

Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne Kadry Wielkopolski.

Wyniki 2 etapu 10.VI.2021, 24.VI.2021.

W czwartek 8 lipca odbędzie się pierwszy turniej w rundzie finałowej - przypisanie par do Finału A oraz Finału B zgodnie z wynikami łącznymi.
Zarząd WZBS postanowił zwiększyć pulę nagród poprzez ustanowienie maksimum 3 nagród dla par uczestniczących w Finale B, a które nie zdobędą nagród głównych cyklu - możliwość  odebrania upominków w "sklepiku" WZBS o wartości 1 nagroda -  upominki o wartości 150 punktów, 2 i 3 nagroda - upominki o wartości 100 punktów.

Kongres Poznański - WYNIKI

Turniej Teamów

wyniki  tutaj.

Turniej Par

wyniki eliminacji tutaj            wyniki finału A tutaj               wyniki finału B tutaj

Ostateczna klasyfikacja

Par z finału A                      Par z finału B

Kongres Poznański 4 - 6 czerwca

Wyglada na to, że przed nami ostatnia okazja, aby weekend spędzić grając w brydża w Internecie :) Warto pożegnać się z tą opcją z przytupem - kolejna pandemia planowana jest za 100 lat :).

Zapraszamy zatem w weekend 4 - 6 czerwca (piątek - niedziela) na turniej teamów oraz turniej par: