I Nieoficjalne Letnie Mistrzostwa Poznania na IMP-y - Poznań, 14.07.2018

Turniej z okazji Dni Ziemi Czarnkowskiej - Czarnków, 10.06.2018

Zwycięzcy turnieju Olgierd Rodziewicz-Bielewicz i Marcin Woźniak
z Prezesem NZBS Adamem Piszczkiem

Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków - Skorzęcin, 18.05.2018

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Żerków, 9-13.05.2018

W dniach 9-13 maja odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych. Zawody miały miejsce w urokliwym Żerkowie, leżącym około 50 kilometrów od Poznania. W Olimpiadzie mierzą się reprezentacje województw wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Udział bierze młodzież w wieku 16-18 lat.

Z wielką dumą i radością informujemy, że para z "Dąbrówki" - Patryk Morawski i Mikołaj Cankudis - wywalczyła złoty medal w turnieju chłopców na impy! Na dystansie 78 rozdań zdobyli imponujące 150,35 impów, co pozwoliło Im wyprzedzić faworytów całych zawodów o niecałe 4 punkty.

Ponadto klub "Dąbrówka" uzyskał wysokie, III miejsce w klasyfikacji łącznej.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników i organizatorów!

WYNIKI

Grand Prix NZBS - Kaczory, 12.05.2018

Złoto Drużynowych Mistrzostw Polski dla Connectora!

Mamy przyjemność poinformować, że drużyna Connector Poznań wywalczyła złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2017/18, wygrywając w ubiegły weekend finał rozgrywek Ekstraklasy.

Gratulacje!

(na zdjęciu wraz z wicemistrzami - drużyną Bridge24.pl)

Mistrzostwo Polski Par Open dla Wielkopolan!

Mamy przyjemność poinformować, że w zakończonych w Warszawie wieloetapowych Mistrzostwach Polski Par Open złoto wywalczyli Maciej Sobieralski i Stanisław Zakrzewski.

Gratulacje!

Regionalny Kurs Sędziowski PZBS - Gdańsk, 19-20.05.2018

Auto Watin Grand Prix Wielkopolski - Nowy Tomyśl, 22.04.2018

Zaproszenie

WYNIKI

Edward Kulus i Skarbimir Kozar (I miejsce) oraz Adam Peszke i Edward Niewierowski (II miejsce)