Kalendarz 2022

Styczeń
Data Wydarzenie Miejsce
2. OTP* Turniej Noworoczny
Poznań Starołęcka 36
14. Poznańska Liga Brydżowa 2 Dzień
Dąbrówka
20. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
21. Poznańska Liga Brydżowa 3 Dzień
Poznań, ul. Wojskowa
22. Turniej dla WOŚP godz. 10.00
IOR Poznań
26. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
28. Poznańska Liga Brydżowa 4 Dzień
Poznań, ul. Wojskowa
30. Turniej dla WOŚP godz.
Gniezno
Luty
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
5. I zjazd III Ligi Trzebaw
11. Poznańska Liga Brydżowa 5 Dzień
Dąbrówka
17. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
18. Poznańska Liga Brydżowa 6 Dzień
Dąbrówka
23. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
25. Poznańska Liga Brydżowa 7 Dzień
Dąbrówka
Marzec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
5-6. II zjazd III Ligi Trzebaw
17. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
19-20. III zjazd III Ligi Trzebaw
30. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Kwiecień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
2. 1. Memoriał Bolesława Ostrowskiego OTP** - GPW
Poznań
9-10. IV zjazd III Ligi Trzebaw
21. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
23. GP Wielkopolski Gniezno
27. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
29-3.5 61. Poznański Kongres Brydżowy Poznań
Maj
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
3. OTP*** GPPP Poznań
19. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
28. GP Wielkopolski
Ostrzeszów
31. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Czerwiec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
12. OTP** Grand Prix Wielkopolski
Dopiewo
19. Grodziskie Piwobranie Grodzisk Wlkp.
23. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
29. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Lipiec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
21. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
24. Turniej par o puchar Burmistrza Wągrowca Wągrowiec
27. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Sierpień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
18. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
31. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Wrzesień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
4. OTP** IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego o Puchar Starosty
Czarnków
10. GPW w Pleszewie
Pleszew
15. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
18. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Teamów
Poznań
25. OTP** VI Memoriał Leopolda Łazara
Piła
28. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Październik
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
8. Memoriał im. Krzysztofa Krausego. GPW
IOR Poznań
15. Mistrzostwa Wielkopolski na zapis maksymalny
Poznań
16. Memoriał Olka Czwakiela - GPW
Poznań
20. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y
Wlkp
26. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
29-30. 1. Zjazd III Ligi Wielkopolskiej Trzebaw, hotel Delicjusz
Listopad
Data Wydarzenie Miejsce
11. OTP** Kasztanka WSS Starołęcka Poznań
11. Turniej o Podkowę Marszałka Czarnków
12. Finał Mistrzostw Wlkp. na IMP'y WSS Starołęcka Poznań
13. Turniej Brydżowo-Szachowy WSS Starołęcka Poznań
27. OTP** O Puchar Starosty Pilskiego Piła
30. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Poznań
Grudzień
Data Wydarzenie Miejsce
3-4. Memoriał Irka Nowaka Poznań
9-11. OTP**** Finał Grad Prix Polski Teamów Poznań
11. OTP** Grand Prix Wielkopolski Tarnowo Pdgórne