Kalendarz 2022

Styczeń
Data Wydarzenie Miejsce
2. OTP* Turniej Noworoczny
Poznań Starołęcka 36
14. Poznańska Liga Brydżowa 2 Dzień
Dąbrówka
20. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
21. Poznańska Liga Brydżowa 3 Dzień
Poznań, ul. Wojskowa
22. Turniej dla WOŚP godz. 10.00
IOR Poznań
26. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
28. Poznańska Liga Brydżowa 4 Dzień
Poznań, ul. Wojskowa
30. Turniej dla WOŚP godz.
Gniezno
Luty
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
5. I zjazd III Ligi Trzebaw
11. Poznańska Liga Brydżowa 5 Dzień
Dąbrówka
17. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
18. Poznańska Liga Brydżowa 6 Dzień
Dąbrówka
23. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
25. Poznańska Liga Brydżowa 7 Dzień
Dąbrówka
Marzec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
5-6. II zjazd III Ligi Trzebaw
17. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
19-20. III zjazd III Ligi Trzebaw
30. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Kwiecień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
2. 1. Memoriał Bolesława Ostrowskiego OTP** - GPW
Poznań
9-10. IV zjazd III Ligi Trzebaw
21. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
23. GP Wielkopolski Gniezno
27. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
29-3.5 61. Poznański Kongres Brydżowy Poznań
Maj
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
3. OTP*** GPPP Poznań
19. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
28. GP Wielkopolski
Ostrzeszów
31. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Czerwiec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny
Wielkopolska
12. OTP** Grand Prix Wielkopolski Dopiewo
19. Grodziskie Piwobranie Grodzisk Wlkp.
23. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
29. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Lipiec
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
21. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
24. Turniej par o puchar Burmistrza Wągrowca Wągrowiec
27. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Sierpień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
15. GPW w Skokach Skoki
15. Turniej GPW Skoki
18. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
31. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Wrzesień
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
4. OTP** IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego o Puchar Starosty Czarnków
10. GPW w Pleszewie Pleszew
15. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
18. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Teamów Poznań
25. OTP** VI Memoriał Leopolda Łazara Piła
28. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Październik
Data Wydarzenie Miejsce
1-7. Eliminacje Mistrzostw Wlkp. na Zapis Maksymalny Wlkp
9. Memoriał im. Krzysztofa Krausego. GPW IOR Poznań
20. Eliminacje do Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Wlkp
22. Mistrzostwa Wielkopolski na zapis maksymalny Poznań
23. Memoriał Olka Czwakiela - GPW Poznań
26. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Piła
Listopad
Data Wydarzenie Miejsce
11. Turniej o Podkowę Marszałka - GP Wlkp. Poznań
12. Finał Mistrzostw Wlkp. na IMP'y Poznań
13. Memoriał Wielkopolskich Brydżystów Poznań
30. "Iskrzącej środy" w Iskrze
Poznań
Grudzień
Data Wydarzenie Miejsce
4. Memoriał Irka Nowaka Poznań
9-11. OTP**** Finał Grad Prix Polski Teamów Poznań